Prodej - Rodinné domy - Praha-západ - Archiv - FeelHome Rozhodující při nákupu vrtačky Bosch je její výkon. Cena 2000 při rychlém jednání 1500 Kč . Prodám tento soustruh typ sui 40 / 1500 z fabriky TOS TRENČÍN. Prodám sadu kleštin na soustruh typ sv 18. Metrické, průměr 2-25, withworth 3/16 palce až 1 palec. Prodám starý soustruh, který bude potřeba vyčistit a zrenovovat. Gravitační pásová pila na kov PMS 170/210 MO je vybavena hydraulickým válcem, který plynule řídí klesání do řezu. PRODÁM NOVOU Pásovou pilu na kov GÜDE MBSD 116 DIGITALNÍ Pásová pila na kov, určená k řezání oceli, neželezných kovových materiálů, slitin apod. Řezání plochých nebo kruhových tyčí, uzavřených profilů, trubek, úhelníků apod. (max. AUTOMATICKÁ PÁSOVÁ PILA NA KOV R.V. Prodám použitou automatickou pásovou pilu na kov české výroby Pegas 350×400 A-CNC-LR r.v. Prodám nepoužitou opěrnou panenku viz.foto. Prodám nepoužitou univerzálku TOS 100/3 včetně obrácenných čelistí a kličky. ✔ Kompletní nabídka Bosch Professional, Bosch Hobby, Bosch Zahrada a mikronářadí Dremel včetně spotřebního materiálu a příslušenství. Da ta w᠎as gen erated  by GSA C᠎ontent Generator Demov​er sion᠎.

Kompletní příslušenství. soustruh sloužil jako uloženka. Prodám podélný revolverový suport na soustruh RM-10,jak jsem koupil před lety tak prodávám. Prodám pásovou pilu na kov, Inovovaná verze historicky nejprodávanější modelové řady ARG 220 se zcela novým ramenem pilového pásu s unikátním designem. EasyCut 275.230 DG – přesné vedení pilového pásu, kloub je uložený v předepjatých kuželíkových ložiscích a synchronně běžící kartáč na odstraňování třísek, jsou dobrým předpokladem pro efektivní výkon stroje a dlouhou životnost pilového pásu. Hledáme ke koupi následující stroje v dobrém technickém stavu. NAKAMURA TOME 2021 Stroj je v dobrém technickém stavu, po předchozí dohodě možnost odzkoušení. Nabízíme k prodeji plně funkční stroj – CNC soustruh s rovným ložem a hnanými nástroji stroj je ve výborném technickém stavu stroj byl ve velmi krátkém provozu, prodej z důvodu ztráty zakázek. Nabízíme k prodeji plně funkční stroj – CNC soustruh s rovným ložem a hnanými nástroji stroj je ve výborném technickém stavu připojený k síti s možností odzkoušení, stroj byl ve velmi krátkém provozu, prodej z důvodu ztráty zakázek. Prodám litinový stroj poloatomatický na broušení nožů srovnávačky a protahovačky.

Prodám křížový stůl včetně pohonů. Hainbuch, řízení Mazak renovováno, frézovací hlava 2021 renovována, Tooleye renovováno Včetně nakladače krátkých tyčí LNS, který je v současné době připojen ke stroji. Aku vrtačka bosch profi je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivý nástroj, který jim usnadní práci. Prodám soustruh SU32 v dobrém stavu,lože neprojeté a nepoškrábané, je k němu neoriginální koník, který je nutno dopasovat. Prodám svářečku Uta 200 plně funkční , horší kabely a kleště,je na 230v svařuje dobře. Prodám soustruh hrotový SN 321. Funkční. HARDINGE 2015 Řízení Fanuc 31i Průměr soustružení 321 mm Max. 0,8 mm a na hliníkový plech do max. 310 mm – max. Inv. číslo: 6818 Typ: Masturn MT40/1000 Výrobce: MAS Vyrobeno: GO 2023 Parametry: Řídící systém: Heidenhain MANUALplus 620 Max. 6 000 vřeteno Točivý moment max. Moment se zase nastavuje otočným kolečkem při sklíčidle. Při nákupu nového se vyplatí využít nabídek, které kromě Aku vrtačky zahrnují i různé doplňky, jako je vrtačka nebo sada bitů. Jakou aku vrtačku si vybrat? Prodám starou poctivou vrtačku na 380V. Stav viz foto. Prodám tuto velice pěknou, málo používanou vrtačku včetně svěráčku.

Je rovněž připraven řešit technologické projekty výroby, včetně manipulace s materiálem a robotizace. Po kliknutí na název oboru přejdete na podrobný popis včetně učebního plánu. Prodám novou gravitační pásovou pilu na kov Pegas 230×280 GH-LR od českého výrobce r.v. SOUSTRUH CNC FBL 400c 600 M r.v. Nabízíme k prodeji hrotový CNC soustruh DMG NEF 600 v dobrém technickém stavu, systém heidenheim. Řídící systém Mitsubishi M700. Řídící systém: FANUC, rok výroby: 2005, výrobce TRENS. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií v Dobrušce je škola s tradicí výuky technických oborů od roku 1945. Za rok 2014 byla oceněna Klubem zaměstnavatelů 1. místem v Královéhradeckém kraji v soutěži Doporučeno zaměstnavateli a pečetí Škola s kvalitní přípravou na zaměstnání. Fond NTK pokrývá oblast technických aplikací elektromagnetismu a témat praktických využití elektrické energie – např. rozvody a přeměny elektrické energie či návrhy a konstrukce elektrických zařízení, pokrývá silnoproudou a slaboproudou elektrotechniku, od elektroenergetiky, strojů a přístrojů až po elektroniku.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *